עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (32)
פתקים  (28)
שירים  (14)
ארכיון

מירוץ שליחים

08/01/2018 06:46
ג'ינג'ית
סיפורים
אני מחכה לך עם עוד מישהו לאסוף אותך בנקודת הסיום שלך, אתה מגיע ואתם מתחלפים. התכנית היא להפגש עם כולם ולנוח באחד המתחמים, יש לנו 6 שעות עד הריצה הבאה שלי.

נכנסים לאוטו ומתחילים לסוע, אתה מספר לי על הריצה, אני לא יכולה לחשוב על כלום מלבד איפה אנחנו חותכים בדרך. חם לך, אתה מזיע, אני רוצה לגעת בך, שולחת יד אבל אתה מזיז לי אותה כי לא נעים לך. הכל בסדר, לא אכפת לי שאתה אחרי ריצה, לא יכולה לעמוד בפניך בשום מצב.

אני מכירה איזה מעיין בדרך, רוצה לעצור רגע לשטוף את עצמך?
פונים לדרך עפר בצד הכביש, נראה לי שאני זוכרת.. בערך.
הדרך משתבשת, קוצים גבוהים, שביל נטוש ופתאום אחרי הסיבוב עומד עץ גדול ומתחתיו בריכת אבן קטנה ונביעה, המים רדודים, מגיעים בערך לאמצע השוק, אבל צלולים ונקיים.

אתה חולץ נעליים, מוריד גרביים, אפשר לעזור לך? אני אוהבת להפשיט אותך.
מורידה לך את החולצה (מממ… מה זה עושה לי כשאתה בלי חולצה…), מורידה לך את המכנסיים, נוגעת בך, מלטפת, מכניסה את היד לתוך התחתונים שלך, אחר כך את הראש, מורידה אותם בשתי ידיים תוך כדי ליקוק.

אתה נכנס למים, נעמד באמצע הבריכה. מתכופף לשטוף פנים, אני יושבת על אבן בצד, מסתכלת עליך.
"את באה?"
מסמנת לך ״לא״ עם הראש, רוצה להסתכל עליך, אתה במים ואני נרטבת.

אתה יוצא מהמים, מתקרב אלי, נעמד מולי, אני עוקבת באצבע אחרי טיפה שגולשת לך על הגוף, מעצם הבריח לחזה, מפלסת דרך בין הטבור לצלקת ונבלעת בקפל בחיבור בין המפשעה לירך. ממשיכה עם האצבע בקו החיבור, מעבירה אותה בעדינות מתחת לשק האשכים עד הישבן, מתקרבת עם הראש ונוגעת בקצה זקפתך  עם קצה הלשון שלי. מלקקת אותו בעדינות, קודם את הכיפה, מסובבת עליה את הלשון, מעבירה אותה מתחת לעטרה ועולה שוב לקצה במעגלים. אחר כך שוב יורדת עם הלשון ומלקקת אותו מלמטה למעלה, עדיין מחוץ לפה, מגניבה נשיקות קטנות תוך כדי. מדי פעם עושה עוד סיבוב עם הלשון למעלה. נוגעת לך באשכים ומכניסה את האיבר הזקור לפה, עמוק ולאט, מלטפת אותו בלשוני מבפנים ומרימה את העיניים לראות אותך נהנה.

אתה יוצא ממני, אני נעמדת להתנשק אתך, מורידה תוך כדי נשיקה את המכנסיים. אתה מתכופף, מוריד לי קצת את החלק הקדמי של התחתונים, מנשק אותי למטה, מעביר את הלשון לאורך החריץ, מלקק ושואב. אני גונחת בשקט, מתיישבת על האבן ומרימה את הרגליים מעל לכתפיים שלך, כולי פתוחה ובוערת. אתה מלטף את הדגדגן באצבע ומכניס אותה פנימה, מוסיף עוד אחת ומרעיד את כולי, מענג אותי עם הלשון, אני עוצמת עיניים, רואה כוכבים.

מרחיקה אותך ממני, אנחנו צריכים לזוז, מחכים לנו, אתה ערום, אני עם חולצה ותחתונים. מתלבשים, נכנסים לאוטו, מתחילים לסוע.

האיבר שלך קורע את התחתונים ואני רטובה וחמה, מנסים להרגיע, מדברים על דברים אחרים אבל כל האוויר נוטף תשוקה. אי אפשר להגיע ככה לתחנה לפגוש אנשים. אתה נכנס לשביל צדדי, איך שאתה יורד מהכביש אני פותחת חגורות, משחררת את האיבר מכלאו וחופנת אותו בשפתיי. ברגע שאתה עוצר אני מורידה מכנסיים ומתיישבת עליך, מכניסה אותך לתוכי, עולה ויורדת, אתה רוצה בקצב שלך, אבל אני לא יכולה להפסיק. אתה גומר תוך חצי דקה, ממלא אותי. אל תתנצל, אני רוצה לראות אותך גומר, רוצה שיהיה לך טוב, אוהבת שאתה חייב לי.

שוב מתלבשים, ממשיכים בנסיעה.

אחר כך בריצה ארגיש אותך מטפטף ממני, תחושת החיכוך בכל צעד תגביר את החרמנות. לא אשים לב לדרך ולא למהירות, רק אחכה לפגוש אותך בסיום, שתפרע את החוב.
IM AL
10/01/2018 17:45
מעולה. מלא תשוקה.
ג'ינג'ית
15/01/2018 08:50
אכן.. בא מבפנים..
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: