עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (32)
פתקים  (28)
שירים  (14)
ארכיון

בוקר טוב

11/01/2018 13:19
ג'ינג'ית
סיפורים
אני שוכבת על הבטן, הידיים מעל הראש. רגל אחת ישרה והשניה מכופפת, השמלה מופשלת ומגלה את הישבן שלי ארוז בתחתוני תחרה שחורים.
אני עוצמת עיניים ומוליכה את יד שמאל אל מתחת לגוף, לכיוון התחתונים, מלטפת בלי לגעת באמת.
פתאום אני מרגישה יד חמה מונחת לי על הישבן, מלטפת ותופסת, ונשיכה קטנה בפנים הירך, אני לא צריכה לפקוח עיניים כדי לזהות את המגע המשכר שלך, כל הגוף נרפה ועל השפתיים עולה חיוך קטן. ידעתי שבסוף תגיע.

אני לא זזה, היד שלך נכנסת מתחת לשמלה, עולה במעלה הגב, כשהיא יורדת חזרה היא מזיזה קצת את התחתונים ואתה מנשנש עוד ביס קטן מהישבן. ממשיך ללטף על גבי התחתונים וכשהיד שלך מגיעה אל מתחת לגוף שלי אתה מסיט הצידה את הגומי ומגשש אחר הבליטה הקטנה שמחכה לך.אתה משחק מעט, מדי פעם אומד עם האצבע את אחוזי הלחות (מיותר לציין שגשם טרופי לא יכול להגיע לרמת הרטיבות שלי שם כשאתה פה איתי).
אני מתחילה לעשות תנועות קטנות עם האגן - מעלה, מורידה, מסובבת קצת, מסמנת לך להגביר את התנועה.
אתה מוציא את היד, מפסק לי את הרגליים ומלקק. אני מרימה את האגן למעלה כדי להעמיק את הלשון שלך בתוכי.

אתה מלקק ויונק ושוב מלקק, שותה אותי בתאווה. פתאום אתה עוצר, קורע ממני את התחתונים ונכנס בי חזק.
אני צועקת - מופתעת וכואבת, אתה נכנס שוב בעוצמה גדולה יותר, כל הגוף שלי רועד, חייבת להרגיש את זה פעם נוספת! אתה יוצא ונכנס, יוצא ונכנס, כל פעם שאני חושבת שנתת את הכל אתה נכנס יותר ויותר חזק. "תצעקי, ג'ינג'ית סקסית שלי, תצעקי!" אני גונחת בהנאה. "מה את עושה פה?" "דברים טובים! דברים טובים כמו שלא היו לי מעולם!!" "את אוהבת אותו?" "אני זקוקה לו, לא יכולה בלעדיו, אני מכורההההההה!!!" המשפט האחרון מסתיים בזעקת כאב והנאה כשהיד שלך נוחתת לי על התחת ומשאירה סימן אדום גדול.

אתה יוצא ממני "אל תצא.." "לא יכול, אני עומד לגמור". הישבן שלי עוד באוויר ואתה חוזר ללקק אותי מלמטה.
אני מסתובבת על הגב ופוקחת עיניים בפעם הראשונה, מסתכלת עליך מפנק אותי. בולעת בעיניים את הגוף המדהים הזה, בפעם המליון לא מאמינה שאתה באמת איתי, מרשה לי לגעת בך, לדעת אותך.

ופתאום שוב הדחף הזה לטעום אותך. אני מתרוממת ודוחפת אותך על הגב, האיבר הזקור שלך עומד להתפקע, אני חופנת את שק האשכים ביד אחת, תופסת בישבן שלך ביד השניה ועוטפת אותו עם השפתיים והלשון. אני מלקקת מלמטה למעלה וסביב העטרה ויורדת חזרה, מכניסה אותו לפה ומוציאה ושוב מסביב, נזהרת לא להביא אותך לשיא. אתה מתנשף, הדופק עולה, שניה לפני הפיצוץ אני מתיישבת עליך. אתה משפריץ לתוכי מטח אחר מטח של זרע חם, אני מתכווצת סביבך, מסתכלת עליך בפורקנך, כמה קסם יש בך.

מתעוררת מהזיה, הולכת להחליף תחתונים.. יום שמתחיל טוב צריך להגמר נהדר..
יום נפלא

IM ALedyalea l
IM AL
12/01/2018 17:31
כף לקרוא את הכתיבה שלך שעוסקת במין, שמתארת בצורה הכי חפשית את ההזיות שלך.
ג'ינג'ית
15/01/2018 08:49
תודה, כייף לי לכתוב :)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: