עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (32)
פתקים  (28)
שירים  (14)
ארכיון

כמה חם - בא לי ים

18/01/2018 08:43
ג'ינג'ית
סיפורים
יושבת על החוף ונזכרת שאמרת לי פעם כמה אתה חרמן אחרי שחיה בים. מדמיינת אותך שם, יוצא מהמים כולך זקוף וזקור, רואה אותי יושבת על אבן, מחכה לך במכנסיים קצרצרים וגופיה קלה. הבגד ים שלך מאיים להקרע.
אתה מתיישב לידי על הרצפה, נשען אחורה על הידיים, עדיין מטפטף. רק מלהסתכל עליך גם אני מתחילה לטפטף. מעבירה אצבע על הזרוע שלך, עוקבת אחרי שריר פתלתל. אתה עדיין מסדיר נשימה.

"מתאים לי בירה עכשיו" אתה קם ואני אחריך, מתיישבת מולך באיזה מקום על החוף, מתחת לשולחן אני מרגישה את הרגל שלך מגששת אחר שלי. כפות הרגליים נפגשות, אתה מטפס עם הרגל שלך לאורך השוק, מגיע לירך, מכניס את הבוהן מתחת למכנס. אני מפסקת קצת את הרגליים, מאפשרת לך קצת יותר. אתה מרגיש בקצה האצבע את קו התחתונים. יורד חזרה עם כף הרגל לרצפה, מסתכל עלי במבט רעב.
אתה קם ומתיישב לידי, שם עלי יד, תופס לי את פנים הירך. מטייל עם האצבעות אל מתחת למכנס, מנסה  הפעם להגיע קצת יותר רחוק. אתה עובר את קו התחתונים, מכניס את האצבעות מתחת לגומי, תחושת העור החלק נעימה לך, מעבר לכך אתה לא מגיע.

הבירה שלך מגיעה. ביד אחת אתה מחזיק את הבירה הקרה, ביד השניה מלטף אותי מתחת לתחתונים, מנסה כל פעם להגיע עוד קצת יותר פנימה ולמטה.
הבירה קרה ואתה מתחמם. אמנם זו רק בירה, אבל אחרי שחיה גם האלכוהול עושה משהו טוב. אני מלטפת את המותן הקרובה אלי בקצות האצבעות.
"אפשר ללכת למקום אחר, או שאתה רוצה לגמור את הבירה?" חושבת איך הייתי מתיישבת עליך כאן ועכשיו.
"בואי" אתה שוב קם ואני אחריך, אין לי מושג לאן.

אחרי הליכה של שבע דקות אנחנו מגיעים למקום ריק מאנשים, מוצאים פינה שקטה בין הסלעים. "אני מת להוריד ממך את המכנסיים האלה מהרגע שיצאתי מהמים" אתה מפשיל לי את המכנסיים, מגלה תחתונים אדומים. מסיט אותם מעט ובודק את הרטיבות החמימה שלי עם קצה הזקפה שלך. כמעט ולא נוגע. מתחיל להטריף אותי כמו שרק אתה יכול. אתה מנענע אותו אל מול ערוותי החלקה, מדי פעם מכניס אותו פנימה - לא יותר מכמה מילימטרים. אני מחזיקה בך מאחורה בישבן, מנסה להצמיד אותך אלי, אתה מתנגד, ממשיך לשחק בי, מנשק אותי.
כשאני לא יכולה יותר אני מסתובבת, יודעת שאתה לא יכול לעמוד בפני שני הישבנים שלי והכתם הורוד שמתחתיהם. אני אוחזת בו, מכוונת אותו ומכניסה אותו אלי. אתה מתכופף מעלי, לוחש לי מילים שרק אתה יודע, מנשק לי את הצוואר. 
עם כל תנועה שלך אני גונחת בשקט, שולחת יד לשק האשכים שלך ופתאום הדחף הזה לטעום אותך. אני מתנתקת ממך, מסתובבת ונופלת על הברכיים ישר למקום הנכון. 
מכניסה את כולו לפה, הראש לא זז, רק הלשון מבפנים משחקת איתו תופסת, מזיזה אותו בחלל הפה ימינה ושמאלה ומטפסת לאורכו. היד מוצאת שוב מקומה באשכים כשהיד השניה מצמידה אותך אלי דרך הישבן. לשון מתחלפת ביד. פעם זו על הזין וזו בביצים ופעם ההיפך. אתה מתמתח בעמידה, אני מרימה מבט לראות אותך נהנה.

עולה לעמידה ולא מנתקת ממך את הלשון, כששנינו עומדים זה מול זו אני מרימה רגל ימין ומכניסה אותך אלי שוב. אתה מרים לי את הרגל אל מעל הכתף שלך, אני פרוסה עליך במין שפגט. אתה מפמפם ונוגס לי בשוק.
הכאב של המתיחה, הביסים הקטנים, הקשיחות שבתוכי, החזה שלי שנמעך כלפיך, מרגישה אותך בכל נים.
זרמים עוברים לי בכל הגוף, צמרמורות של עונג מרטיטות אותי סביבך.

אתה מעביר את הרגל שלי מעל הראש וגורם לי להסתובב בלי לצאת ממני. אני מכופפת לפניך, אתה עומד מאחורי, מסתכל על הזין שלך נכנס ויוצא ממני. אני גונחת בקול כשכף היד שלך נוחתת עלי ואח"כ שוב. עם כל הנחתה הגניחות שלי נהיות קולניות יותר, עם כל צעקה התנועה שלך בתוכי נהית עוצמתית יותר. אני מתכווצת סביבך, אתה מתקשח אפילו יותר, אני מרגישה שזה מגיע. גם אצלי וגם אצלך. אל תגמור, תן לי עוד קצת, אתה מטריף אותי, נהרות של עונג נשפכים מתוכי, אני מרגישה את המטח הראשון שלך מתפרץ אלי - חם ושוצף. אתה יוצא ממני, מחזיק אותו ביד וממשיך להשפריץ - הפעם מבחוץ. התחת שלי מתמלא בנוזל הלבן, נחילים של זרע זוחלים לי במורד הגוף.
edyaIM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: