עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (26)
פתקים  (25)
שירים  (13)
ארכיון

זה אור הירח

29/01/2018 13:07
ג'ינג'ית
סיפורים
מסתכלת למעלה ולא יודעת מה מדהים יותר - אתה או הירח העצום שמעלינו. גוף כהה על רקע בהיר, מקיף אותך בהילה ענקית.

מנסה להזכר איך הגענו לכאן בכלל ואיך הפנים שלך ניצבות בדיוק מעל שלי בסוף ליקוק ארוך מלמטה למעלה.
רוכן אלי לנשיקה לוהטת מלאת תשוקה והידיים שלי מטיילות על הגב שלך למטה עד הישבן ומעבר.
אני ערומה מתחתיך, מרגישה את כולך על כולי, העור שלך נעים וחלק ולוהט. אתה מניע את האגן מעלי, נרטב ממני נרטבת ממך. אחד מאותם רגעים שאני חושבת לעצמי ולא מאמינה - אתה כזה שווה ואתה איתי.
אני בוערת. שחקנו מספיק, עכשיו הגיע הזמן לדבר האמיתי. 
"תחשבי שאני מזיין אותך" אתה לוחש לי באוזן, "לא רוצה לחשוב, רוצה להרגיש" "תחשבי שאני בפנים" "חשבתי כבר יותר מדי, לא נשאר מקום בראש לשום דבר אחר. תמיד זה רק אתה, אני רוצה אותך, לא יכולה עוד לחשוב".
"את רוצה אותו?" 
"אמרנו שלא" 
"מה שטוב לך"
"אתה טוב לי, אני רוצה"
"בטוח?"
"רק אם אתה בטוח"
אני לא צריכה לשמוע תשובה, הזקפה הקשה שלך מפלחת אותי, מפלסת דרך מהירה לעומק תוך תוכי. אני פולטת צעקה של הפתעה והנאה - לא יודעת מה יותר.
הגוף זוכר את התחושה המופלאה, מקבל אותך בשמחה ואהבה, כמה התגעגעתי אליך. אתה נשאב לתוכי, אני מתכווצת סביבך, כאילו שומרת שלא תלך שוב לעולם, שלא תברח לי, מחזיקה לך בישבן, מכתיבה את הקצב כמו חוששת שתצא ולא תחזור.
אני כמעט בשיא ואתה צריך הפסקה, אני יודעת, אני מרגישה את זה בא - תמיד באותה נקודה.
אני רוצה להקדים אותך אבל לא מצליחה להפסיק - רק עוד אחת.. ועוד אחת.. ושוב אתה לפני "רגע, אני לא רוצה לגמור כל כך מהר".
"תשכב", אני אומרת, "תסתכל על הירח - כמה הוא גדול ויפה כמוך".

אתה נשכב על הגב, אני לידך, מלטפת אותך לאט, מניחה נשיקות קטנות על הגוף המהמם שלך, לא רוצה לפספס שום נקודה. אתה עוצם עיניים, מוריד דופק, מרפה. אני מסתכלת עליך ושלווה מתפזרת לי בראש. לא יכולה לנוח, לא יכולה להרשות לעצמי  לבזבז אף רגע שאני אתך. 
מגיעה למטה, מלקקת אותך, מנשקת אותו מלמטה למעלה, מטפלת בו יפה עם הלשון, מכניסה אותו לפה, משחקת איתו בפנים, מוציאה ושוב מכניסה. עוד ליקוק, עוד נשיקה, מלקקת את הביצים ומחזיקה בו. הוא גדל ומתקשה לי ביד. מסתכלת עליך בשאלה - "מה שאת רוצה".

מתיישבת עליך, מכניסה אותו לתוכי, עולה ויורדת בקצב מתגבר, אתה מתרומם מעט, נשען על המרפקים, מסתכל איך הוא נכנס ויוצא ממני, מחובר כולך לסערה, נאנח ונאנק עם כל תנועה ושוב אותה הנקודה ואני במתח - תעצור אותי או תתן לי להמשיך?
אני רוצה לגמור, רוצה לראות אותך גומר, רוצה להרגיש את הזרמים האלה שמציפים וגואים בי מבפנים, מתערבבים עם ערפול החושים שלי ברגע האמת.
רק אל תעצור אותי עכשיו, אל תפסיק, אני רואה שגם אתה על סף. עוד תנועה אחת, עוד חיכוך אחד, אני עולה ואתה תופס לי במתניים, מרים אותי החוצה - לא!! למה אתה עושה את זה?? אני נטרפת, רק תגע בי ואני מתפוצצת, מתפרצת. 
אתה מעמיד אותי על שש, נעמד על הברכיים מאחורי, חודר אלי פעם אחת - חזקה, עוצמתית, עם כל מה שנשאר לך. אני צועקת, אתה צועק, כולך נשפך בתוכי. אני קורסת, לא יכולה להחזיק את עצמי, העולם מסתובב סביבי ואתה נופל מעלי, עדיין בתוכי. הבטן והחזה שלך על הגב שלי, אני מרגישה את הדופק שלך, שומעת את הנשימות שלך באוזן שלי, עוצמת עיניים, ממלמלת בקושי -

"תודה".
אריקedya
החלילן האפור
31/01/2018 10:36
וואו
כתיבה נהדרת
ג'ינג'ית
01/02/2018 00:51
תודה! :)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: