עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (32)
פתקים  (28)
שירים  (14)
ארכיון

שעת רצון

08/02/2018 13:57
ג'ינג'ית
סיפורים
בשקט הזה של יום שישי בצהריים, מתפשטת ונכנסת למיטה בגופיה ותחתונים כמו שאני אוהבת, זוהי שעת רצון.

וכמה שאני רוצה.. רוצה להרגיש את השפתיים שלך - מתחילות מלמעלה בנשיקה ארוכה ולשון מפלסת דרך בין השדיים שלי לטבור ומשם למטה אל בין הרגליים.
והידיים שלך עוטפות אותי מהגב התחתון לישבן, מצמידות אותי אליך ואז הודפות אותי אל המיטה וכשאתה נכנס בי בכוח אני מסתכלת על המראה הגדולה ורואה אותך עושה בי כרצונך, כי שעת רצון היא.
ורוצה אותך בג'ינס וחולצה מכופתרת, להתיישב עליך ולפתוח לאט כפתור אחר כפתור, תוך כדי תנועות אגן, לחשוף חזה ובטן, לגעת, ללקק, להשקיע ראשי בך, להריח אותך.
וכשכל הכפתורים פרומים להחליק את ידיי על כתפיך, זרועותיך, לקלף ממך את החולצה ולהסתכל על הגוף המדהים שלך ומה הוא עוד טומן בחובו.
ואז לרדת מעליך ולדחוף אותך אחורה לשכיבה, לכרוע מולך - לפתוח את החגורה וכפתור ורוכסן, להשיל את מכנסיך ואתה במלוא תפארתך וגם אם ארצה רגע לעצור להסתכל עליך לא אוכל כי כבר בלוטות הרוק מתחילות לעבוד והלשון והשפתיים משתפות פעולה.

ואתה מתרומם כי אתה רוצה לראות איך אני מענגת אותך וכמה אני נהנית, אבל התחת שלי שרוקד מהצד השני משבש את דעתך ואתה קם והופך אותי וחודר אלי מאחורה. אני צועקת, אתה משתיק אותי בנשיקה.

ואתה רוצה לזיין אותי בלי להרגיש רע, איך אפשר להרגיש רע כשאתה עושה כל כך טוב?

ועכשיו בשעה כזאת של שישי בצהריים אני מלקקת את השפתיים ומנסה להרגיש את הטעם שלך מהפעם האחרונה בצד הכביש שניה לפני כניסת הצום, וכמה כוחות להחזיק את עצמי בקפה של הבוקר, כי אתך כל שעה היא שעה של רצון. וגעגוע. ותשוקה אינסופית.
וכל פעם שאני חושבת שזו שיא התשוקה אתה מביא אותי לשיא חדש
edya
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: